Nieuwsblad Haarlemmermeer: “De waarde van Onze Leefomgeving wordt onderschat”. Deze keer over: Marlied Collet


Automatisch herkende tekst voor zoektermen:
tenslotte nooit zover zijn gekomen, warm hart toedraagt deze stem ook Deze koekjes kunnen de stemmers Want samen met ons team zorgen echt zal uitbrengen. Voor ons is het op Bakkerij Gorthuis gratis meekrij zij voor het succes van ons bedrijf en winnen van deze titel toch echt een gen als zijn met een screenshot van daar zijn wij ze dankbaar voor. Deze kroon op ons harde werken met ons de tussenstand op hun telefoon naar wedstrijd winnen is dus ook een beet- topteam. Zeker leuk omdat deze no de winkel aan de Kruisweg 953 in je een dank je wel naar onze klanten.” minatie precies valt in het jaar dat Hoofddorp komen. Met dit stembe. Mensen die op Bakkerij Gorthuis wil. wij ons 95-jarig bestaan vieren”, al wijs dingen de op Gorthuis stem len stemmen kunnen dat doen via dus een trotse Peter en Aria. Om ie. mende klanten eveneens mee naar de website van bakkerij Gorthuis. dereen te bedanken voor het stem- één van de drie smulpakketten wel één van de drie smulpakketten wel www.bakkerijgorthuis.nl NIEUW-VENNEP Nieuw-Vennep draa 24 november om 2 menco filmdocume met Antonia Santia MEERGROEN ‘De waarde van onze groene leefomgeving wordt onderschat’ Regio – De Stichting MEERGroen Kaag. Of vinden van een ringslang werkt bijna dagelijks aan projecten in een broedhoop op de spoorlijn in en uitdagingen in onze groene leef. Amstelveen. Verder hebben we ook omgeving. Oprichter Franke van altijd veel plezier met elkaar. Voor- der Laan en vrijwilligers bij MEER- al als we samen iets doen zoals een Groen doen vanaf deze plek regel boom uit de grond losmaken en het matig verslag van de werkzaamhe- soms niet helemaal gaat zoals we wil- Marlied Collet. (Foto: aangeleverd)” den. Deze week vrijwilliger Marlied len. Ook drinken we na afloop altijd Collet. Marlied Collet: “Ik werk nu iets samen in een restaurant. Dan variatie wordt gewaardeerd door som- 5 jaar in de natuur voor de Stichting geniet je na met een blos op je wan- mige mensen, terwijl andere vrijwil- Meergroen. Daarbij vind ik het leuk gen van een hele dag buiten in de na- ligers zich liever verbinden aan één om op alle verschillende projecten tuur. Dus ook al verdien ik volgens specifiek project. Een leuke klus was te werken. Door te werken in de na- mijn kinderen met dit vrijwilligers- onlangs het inzaaien van een bloe- tuur beleef je veel meer dan als je werk bij MEERGroen niks, toch voel menweide met 8 kilo maanzaad voor erdoorheen fietst of loopt. Je ziet, ik me rijk! En voel me na een dag in een klaprozenveld. Bij MEERGroen voelt en ruikt van alles om je heen. de natuur werken sterk, gezond, blij, komen we altijd handen te kort. Wie Zo vond ik bijvoorbeeld drie jonge sa- ontspannen en zinvol bezig.” Fran- geïnteresseerd is om te komen mee- lamandertjes toen we een boomspie- ke van der Laan: “Elk dagdeel van de helpen kan contact met ons opnemen gel maakten met de kinderen van de week doen we een ander project. Die via: info@stichtingmeergroen.nl De danseres Amado grootste sterren in de In de jaren zestig er ‘La Chana’ wereldwi vernieuwende stijle de ritmes. La Chana in het hart en de zi danseres als ze na één keer terugkee Dan zittend, maa. drukwekkend voe slepende verhaal M ZONDAG 26 NOVEMBER O HILLEGOM en VIJFHUIZEN, NU IEDERE ZONDAG OPEN

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.